Aktuality02. 10. 2019  holstein  Nový katalog
Aktuálně je k dispozici nový katalog plemenných býků. Obsahuje informace o novinkách i stálicích z minulého období. Věříme, že si všichni chovatelé vyberou ty nejlepší plemeníky pro svá stáda. Katalog je k dispozici v papírové i elektronické podobě. Kontaktujte nás na info@ggiczech.cz a rádi vám jej zašleme.


02. 10. 2019  holstein  Hledáme novou kolegyni nebo kolegu!!!
Pro rozšíření našeho teamu hledáme nové kolegy. Nabízíme zajímavou práci pro špičkovou firmu v oboru. Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, komunikační schopnosti a ochotu učit se novým věcem. Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na info@ggiczech.cz ,nebo mobil 731 489 699 ing. Brokeš.


02. 10. 2019  holstein  Nový býk v nabídce
Nově jsme pro zájemce dovezli býka BASICAL NXB 627 (Balisto x Epic x Man-O-Man). Jedná se o prověřeného býka s velkým počtem hodnocených dcer. Basical je ceněn pro svou celkovou vyrovnanost. V původu najdeme několik spolehlivých plemeníků. Dcery produkují velké množství mléka s navýšeným obsahem složek. Kvalitu produkovaného mléka zvyšuje nízký obsah SB a geny pro kappakasein BB a betakasein A2A2. Exteriér potomstva vyjadřuje všechny aktuální požadavky na vzhled moderních krav. V SRN je tento býk velmi doporučován jako otec nové generace krav vhodných k robotickému dojení. Hodnocení zdravotního stavu je mírně nad průměrem populace. Snadnost telení po býku dosáhla hodnoty 111 a je tedy doporučován k připouštění jalovic. Nabízíme konvenční i sexované ID. Basical je zajímavý plemeník vhodný k plošnému využití jako příprava na zavádění robotických technologií.


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight