Aktuality08. 02. 2022  holstein  Únorové hodnocení krav a jalovic v ČR
 
Hodnocení krav
Nové hodnocení krav pro nás přináší několik radostných výsledků. Býk Semino se úspěšně přesunul do TOP krav. V první desítce najdeme čtyři jeho dcery a v TOP 40 celkem čtrnáct. Dobře se také ukazuje Board NXB 266, kterého najdeme v pozici otce i otce matky. Zajímavě se vyvíjí výsledky u dcer býka Hotspot NXB 490. Nejlépe hodnocenými dcerami red holštýnského býka jsou tři dcery Pace Red RED 701 ze ZD Krásná Hora na 40, 52 a 58 místě Top. Na 63 místě se umístila první dcera býka Garido, který je úspěšně hodnocen v jalovicích. Výše uvedené výsledky potvrzují kvalitu genomového hodnocení, které se potvrzuje na reálném hodnocení dcer. Pro nás je potěšující, že podstatná část nejlépe hodnocených krav má v původu některého z našich býků.


08. 02. 2022  holstein  Noví býci v nabídce
 V únoru budeme rozšiřovat naši nabídku býků o nové plemeníky různých plemen. Prvním z nich je bezrohý red holštýnský býk Sokrates PP RED 819 s velkým potenciálem využití. Druhým je špičkový plemeník Visor P  VIS 001 plemene Brown-Swiss. Třetím býkem je zástupce unikátního masného plemene Pustertaler býk Amur PSS.
Věříme, že vás noví býci osloví a pomohou vám vyhledat ty nejlepší plemeníky pro vaše stádo. Podrobnější informace níže.


24. 01. 2022  holstein  Býci GGI CZECH úspěšní na prestižní aukci
 Tradiční aukce špičkových plemenných zvířat se konala 7. ledna v RUW Aréně v západoněmeckém Hammu. Na aukci se tradičně schází chovatelé a zájemci o špičková zvířata z celé Evropy. Mezinárodní aspekt podtrhuje význam této aukce, která je někdy nazývána „aukcí budoucích vítězek“. 18 z celkově 45 prodaných zvířat našlo své majitele mimo Německo. Dosažená průměrná cena více než 7 000 € za prodaný kus předčila očekávání. Chceme vás upozornit na nejvíce žádané kusy.


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight