Aktuality30. 09. 2020  holstein  Nový katalog plemenných býků
 Nový katalog je připraven k distribuci. Najdete zde špičkové plemeníky všech plemen, kteří splňují ty nejnáročnější požadavky chovatelů. V nejbližší době bude připravena i tištěná verze. Všechny případné dotazy rádi zodpovíme. Těšíme se na setkání a diskuzi nad novým katalogem.

Elektronickou verzi je možné stáhnout zde:
https://uloz.to/file/uyV4vD1lMmdc/katalog-ggi-czech-2020-pdf


30. 09. 2020  holstein  PhöenixGroup - Koncentrace síly šlechtitelského programu nabízeného společností GGI-SPERMEX GmbH.
 Pět akcionářů společnosti GGI-SPERMEX uzavřelo smlouvu o společném šlechtitelském programu. Jedná se o společnosti Rinderunion Baden-Württemberg e.V. (RBW), Rinder-Union West e.G. (RUW), Rinder Allianz GmbH (RA), Qnetics GmbH (QNE) a Rinderproduktion Berlin-Brandenburg GmbH (RBB). Společný program bude fungovat od 1. ledna 2021 pod názvem „PhönixGroup“.


11. 09. 2020  holstein  Covid-19 - přituhuje už v září
 Po omezení přísných opatření spojených s jarní vlnou coronavirové pandemie jsme se mohli svobodně nadechnout. Bohužel s tímto nádechem jsme přijali další vlnu infekce. Včera byla zrušena Národní výstava Holštýnského skotu v Lysé nad Labem. Vypadá to, že se opatření budou ještě zpřísňovat a čeká nás další náročné období.


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight