Aktuality11. 09. 2020  holstein  Covid-19 - přituhuje už v září
 Po omezení přísných opatření spojených s jarní vlnou coronavirové pandemie jsme se mohli svobodně nadechnout. Bohužel s tímto nádechem jsme přijali další vlnu infekce. Včera byla zrušena Národní výstava Holštýnského skotu v Lysé nad Labem. Vypadá to, že se opatření budou ještě zpřísňovat a čeká nás další náročné období.


07. 09. 2020  holstein  XIII. Mrákovská výstava trochu jinak
 Ve dvouletém cyklu se vždy těšíme na nejlepší výstavu red holštýnských a holštýnských krav v ČR. Vždy se jedná o vrchol výstavní sezony nejen kvalitou a množstvím předvedených zvířat, ale také snahou o inovativní přístup k prezentaci chovu skotu.


18. 08. 2020  holstein  Nové výsledky býků v ČR srpen 2020
 Nové hodnocení býků přineslo očekávaný přechod nejúspěšnějšího genomického býka posledních let Semino NEO 749 do kategorie prověřených. Semino nás nezklamal. V ČR dosáhl na výbornou hodnotu SIH 147,3 a zařadil se na druhé místo v konkurenci všech prověřených býků používaných v našich stádech. V Německu je aktuálně nejlépe hodnoceným prověřeným býkem a jeho popularita stále narůstá. Chovatelé, kteří použili Semina ve svých chovech se mohou těšit na špičkové potomstvo s vysokým potenciálem ekonomické produkce.


arrowLeft ... 3 4 5 6 7 8 9 ... arrowRight