Aktuality03. 04. 2020  holstein  JOOP ZBM 448 již k dispozici
 Nový býk Joop du Bois de Hevremont (Belgické modré) byl registrován k použití v ČR. Jedná se o býka z linie vhodné ke křížení. Potomstvo je výborně zmasilé a výborně se zpeněžuje. Využitím tohoto býka na mléčných farmách diverzifikujete zdroj příjmů a můžete zvýšit selekční tlak ve svém stádě. Inseminační dávky jsou již k dispozici. Již teď se těšíme na první potomky.


01. 04. 2020  holstein  Nejlepší produkční kráva v Německu
 Odborný časopis „TopAgrar“ ve spolupráci s Arbeitsgemeinschaft Lebenslinien (pracovní skupina pro chov robustních krav s dlouhou životností) vyhlásil dne 27.3. 2020 vítězku soutěže o nejlepší produkční krávu v SRN. Šampionkou se stala kráva Elane EX90 (Lentini RF x Pretch) s celoživotní užitkovostí 148.200 kg mléka a průměrnou užitkovostí za 13 laktací 11.400 kg mléka. Chovatelem je rodina Flitz z Uplengenu v Dolním Sasku.


19. 03. 2020  holstein  Nový býk v nabídce
 Od dubna 2020 budeme nabízet nového býka plemene belgické modré. JOOP je mladý býk z linie vhodné do křížení s ostatními plemeny. Důraz je kladen na bezproblémové telení (hmotnost telat při narození okolo 35 kg), výborné osvalení a růstovou schopnost potomstva. Využitím tohoto býka na plemenice, které nejsou vhodné k dalšímu množení, dosáhnete na diverzifikaci příjmů u holštýnských chovů. Telata, kříženci, se výborně prodávají i za současných nízkých cen za holštýnské býčky. Ještě lepší využití je výkrm do porážkové hmotnosti, v podnicích kde na to mají volnou kapacitu.


arrowLeft ... 2 3 4 5 6 7 8 ... arrowRight