Aktuality24. 10. 2022  holstein  ARIZONA NXB 896 – nejlepší genomový býk SRN je k dispozici.
 
Od října je pro naše chovatele a šlechtitele k dispozici aktuálně nejlepší genomický holštýnský býk Arizona. Konkurence tisíců sledovaných býků vygenerovala plemeníka, u kterého těžko najdeme slabinu. Vysoká produkce mléka a složek, exteriér středního rámce vysoce vhodný do robotické technologie. Výborný potenciál zdraví a dlouhověkosti doprovází extrémní odhad ziskovosti dcer. V neposlední řadě je zajímavý původ navazující na významné rodiny krav v USA. (O-Man Mirror, Whittier Farms Outside). Jako třešnička na dortu je snadnější telení po býku. Aktuálně je Arizona určen hlavně do šlechtění, ale s pokračujícím časem se jistě stane dostupnější pro všechny chovatele. Věříme, že zanechá v našich chovech výraznou stopu a z jeho potomstva se budeme těšit v mnoha dalších letech.


21. 10. 2022  holstein  Noví býci v nabídce
 Dnes si představíme nové býky z portfolia GGI CZECH dostupné pro chovatele od října 2022. Býky jsme vybírali s důrazem na potřeby chovatelů v ČR. Vysoká produkce mléka a složek je zde kombinována s pevným zdravím a vhodností potomstva do robotizovaných stájí. V původu najdeme špičkové býky ze všech významných populací a věříme, že novinky splní vaše náročné požadavky na otce nové generaci špičkových plemenic .
Dne si představíme býky Ripley, Crunch, Finch a Hottop P.


11. 10. 2022  holstein  Vlna nových býků
 V říjnu 2022 nastane mimořádná situace. Dojde k radikálnímu rozšíření naší nabídky. K registraci je připraveno dvanáct nových býků. Jedná se převážně o mladé genomicky selektované býky v počátcích produkce ID. Byli vybráni na základě požadavku chovatelů z ČR. Předností je vysoká produkce mléka a složek, výborný zdravotní stav potomstva, ekonomický potenciál a připravenost na nové technologie. Postupně vás seznámíme se všemi novinkami, ale už teď jsou informace o všech dostupná na našem webu v sekci katalog. Dnes se zaměříme na býky Giro, Poker a Belmondo.


arrowLeft ... 2 3 4 5 6 7 8 ... arrowRight