Aktuality08. 06. 2018  holstein  Ohlédnutí za červnovými výsledky genomických býků
První příčku genomické TOP ovládl opět Semino NEO 749. Jedná se o špičkového plemeníka splňujícího požadavky i těch nejnáročnějších chovatelů. Dalším plusem je vysoká stabilita dosažených hodnot v opakovaných hodnoceních. Semino je chovatelům plně k dispozici za velmi zajímavou cenu, která u takto kvalitního býka není běžná.


08. 06. 2018  holstein  Zemědělská výstava Kroměříž 2018
  V sobotu 2. června se konal již dvanáctý ročník zemědělské výstavy v Kroměříži. Zemědělci se prezentovali kolekcí krav, koní a ovcí. Prasata nebyla předváděna v důsledku výskytu nebezpečné nákazy afrického moru ve Zlínském kraji, ale zástupci chovatelů prasat měli prostor ukázat své chovatelské úspěchy a vysvětlit veřejnosti nelehkou situaci svého segmentu.


26. 04. 2018  holstein  Prověřená kvalita
V záplavě nových genomických býků se někdy ztrácejí úspěšní plemeníci, jejichž dcery se výborně uplatňují ve vašich stádech. V tomto článku vás chceme upozornit na některé pozoruhodné býky minulých let, kteří s pokračujícím prověřením navyšují svou kvalitu. Tito býci jsou vysoce výkonní, spolehliví a v neposlední řadě i cenově výhodní. Věříme, že využitím těchto plemeníků maximalizujete ekonomický efekt svého stáda.


arrowLeft ... 2 3 4 5 6 7 8 ... arrowRight