Aktuality21. 10. 2021  holstein  Zdravotní indexy – nevyužitá příležitost?
 Již několik let jsou k dispozici zdravotní indexy umožňující cílenou selekci na zlepšení zdravotního stavu chovaných krav a tím i zlepšení ekonomického potenciálu celého stáda. Přesto si myslíme, že jsou tyto informace chovateli využívány jen omezeně. Částečně panuje nedůvěra v kvalitu těchto informací spojená s převážně nižší dědivostí, ale hlavním důvodem je ale nízká informovanost o tvorbě indexů a kvalitě získávaných dat. Tento nedostatek chceme napravit. V dalším textu vám představíme německý projekt „KuhVision“, který je hlavním zdrojem informací pro tvorbu našich zdravotních indexů.


18. 10. 2021  holstein  Aktualizace katalogu na webu
 Na webových stránkách jsme doplnili naši vybídku býků o připravované novinky. Najdete zde nově býky s homozygotní bezrohostí (černé i červené), vysokou vhodností potomstva do robotických technologií i zajímavé kombinace rodičů. Noví býci doplňují naši nabídku a rozšiřují možnosti výběru nejvhodnějších kombinací pro vaše stádo. Věříme, že si vyberete.


27. 09. 2021  holstein  Nový katalog plemenných býků
 Vážení chovatelé, přinášíme vám nový katalog býků. Vybrali jsme to nejlepší z aktuální nabídky a věříme, že zvolíte ty nejlepší býky pro vaše stádo.
Katalog je k dispozici v elektronické podobě ve formátu pdf. Na požádání vám ho zašleme elektronicky nebo v tištěné podobě. Objednávky katalogu zašlete na info@ggi-czech.cz Můžete si jej také volně stáhnout na adrese:

https://ulozto.cz/file/LIMtiEHLlsYH/katalog-ggi-czech-2021-pdf#!ZJMzLmR2AJDjAGIvAmAuLmqvAzIyBRuMp2kPGJuYZ2M1Kmx5MD==


arrowLeft ... 4 5 6 7 8 9 10 ... arrowRight