Aktuality12. 01. 2022  holstein  Mrazivý podvečer před Úřadem vlády.

 Hned úvodem chci zdůraznit, že naše firma za třicet let své existence nikdy nežádala ani neobdržela jedinou korunu dotací. Současná situace by nás tedy nemusela zajímat. Přesto nás to nenechává chladným. Rozhodli jsme se podpořit protestní akci Agrární komory ČR proti návrhu změn s SZP na poslední chvíli bez jednání se zástupci dotčených skupin. Navrhované změny výrazně protěžují úzký okruh zemědělců a výrazně poškozují valnou většinu produkčních zemědělců.


11. 01. 2022  holstein  Camden - nový býk v nabídce
 
Od konce ledna 2022 budeme nabízet chovatelům nového plemeníka. Camden NXB 826 je mladý býk s kombinovanou evropsko-americkou genetikou. V původu najdeme býky Solitair P RED 737, Imax NEO 710 a Jedi NEO 571. Potomstvo má vysoký potenciál produkce mléka a složek. Očekáváme velmi dobrý exteriér vhodný do volných stájí. Velmi dobře jsou hodnoceny zdravotní znaky od odchovu až po produkční věk. Camden je vhodný k připouštění jalovic a zároveň je, po otci, nositelem red faktoru. Z ekonomického hlediska patří ke špičce hodnocených býků v SRN. Dcery Camdena přinesou svým chovatelům podstatně větší zisk v porovnání s průměrem populace.
Obecně je možno říci, že Camden je komplexní býk vhodný k širokému využití ve stádech. Zajistěte prosperitu svého stáda do budoucnosti, použijte býka Camden.20. 12. 2021  holstein  PF 2022
 Vážení chovatelé, kolegyně a kolegové, děkujeme vám za spolupráci v roce 2021.
Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a do roku 2022 hodně zdraví a úspěchů v pracovním i osobním životě.

Těšíme se na naše další setkání v roce 2022

Pracovníci GGI CZECH s.r.o.


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight