Aktuality11. 09. 2018  holstein  DD Premium a DD Control – pomocník při prevenci onemocnění paznehtu
V mnoha chovech se setkáváme s infekčním onemocněním kůže v okolí paznehtů známým jako dermatitis digitalis (DD). Toto onemocnění může způsobovat výrazné ekonomické ztráty. I když se jedná o nemoc způsobenou převážně prostředím, byl v Německu proveden výzkum na četnost tohoto problému u dcer používaných býků. Výsledky pak potvrdily rozdílnou vnímavost k onemocnění u potomstva jednotlivých býků. Předpokládaný vliv genetického základu zatím není plně objasněn, proto se nebude uvádět jako RPH u všech býků, ale od srpna 2018 budeme označovat značkou DD Control 25% nejlépe hodnocených býků a značkou DD Premium 10% nejlépe hodnocených býků. Využijte nových informací pro větší odolnost vašeho stáda.


11. 09. 2018  holstein  Novinky z letního hodnocení v nabídce GGI CZECH
Aktuálně připravujeme nový katalog býků pro nastávající sezonu. Čekají vás staří známí i naprosté novinky, které mají unikátní znaky vhodné do našich chovů.
Podívejte se na krátkou vizitku žhavých novinek ještě před zveřejněním nového katalogu.


14. 08. 2018  holstein  Nové hodnocení genomických býků – Semino stále králem.
Srpnové hodnocení býků jsme vyhlíželi s optimistickým očekáváním. Spoléhali jsme na osvědčené plemeníky a čekali první výsledky nově registrovaných býků.


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight