Aktuality11. 05. 2020  holstein  Noví býci v nabídce – květen 2020
 Po dubnových výsledcích, rozšiřujeme naši nabídku holštýnských býků, o čtyři plemeníky. Všichni jsou nositelé unikátní kombinace genů. Využitím těchto býků získáte novou generaci špičkových krav, které mají nejen vysokou produkci, ale i výborné zdravotní znaky. Taková zvířata jistě obstojí v konkurenci a zajistí svému chovateli ekonomický profit. Přejeme vám do dalšího období hodně štěstí a věříme, že vás naši býci zaujmou.


14. 04. 2020  holstein  MEDON NXB 394 - nová jednička TOP v SRN
 V posledním hodnocení holštýnských býků se na první příčku vyšvihl býk MEDON NXB 394 (Missouri x Galaxy x Massey). Aktuálně má hodnoceno přes sto dcer ve čtyřiceti podnicích. Dcery vykazují vysokou dojivost. Velmi dobrý exteriér s výbornými vemeny. V ČR byl Medon využíván jako genomický v podniku Zámoraví a.s. Břest. V tomto podniku již evidujeme první otelenou dceru. V ČR dosáhl hodnocení SIH 136,9, což ho zařazuje mezi nejúspěšnější býky.
Medona doporučujeme využívat k výraznému navýšení produkce mléka a utváření vemene. V hodný k připouštění krav. ID, za příznivou cenu, budou k dispozici od konce dubna. Využijte příležitosti, získat špičkovou genetiku pro své stádo.


09. 04. 2020  holstein  Dubnová genomová TOP – NÁVRAT KRÁLE
 V hodnocení genomických býků v ČR nastala zcela unikátní situace. Po krátké pauze se na první místo vrátil SEMINO NEO 749. Býk narozený v roce 2016 a registrovaný v ČR na konci roku 2017, znovu překonal všechny mladší konkurenty a vrátil se na vrchol TOP. O Seminovi jsme již napsali téměř vše. Za dva roky úspěšného působení v našich chovech, zanechal výraznou stopu. Z aktuálně genomového hodnocených jalovic, jsou z prvních pěti čtyři dcery Semina. Již dnes vidíme syny Semina, kteří se úspěšně umísťují v TOP. Pokud chcete zlepšit kvalitu další generace krav, použijte ve svém stádu býka Semino.


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight