Aktuality08. 06. 2018  holstein  Zemědělská výstava Kroměříž 2018
  V sobotu 2. června se konal již dvanáctý ročník zemědělské výstavy v Kroměříži. Zemědělci se prezentovali kolekcí krav, koní a ovcí. Prasata nebyla předváděna v důsledku výskytu nebezpečné nákazy afrického moru ve Zlínském kraji, ale zástupci chovatelů prasat měli prostor ukázat své chovatelské úspěchy a vysvětlit veřejnosti nelehkou situaci svého segmentu.


26. 04. 2018  holstein  Prověřená kvalita
V záplavě nových genomických býků se někdy ztrácejí úspěšní plemeníci, jejichž dcery se výborně uplatňují ve vašich stádech. V tomto článku vás chceme upozornit na některé pozoruhodné býky minulých let, kteří s pokračujícím prověřením navyšují svou kvalitu. Tito býci jsou vysoce výkonní, spolehliví a v neposlední řadě i cenově výhodní. Věříme, že využitím těchto plemeníků maximalizujete ekonomický efekt svého stáda.


24. 04. 2018  holstein  Vzniká nová společnost GGI - Spermex GmbH
Naše mateřská organizace GGI German Genetics International GmbH se dne 17. 4. 2018 spojila s další silnou exportní společností Spermex GmbH. Nově vzniklá společnost GGI - Spermex GmbH je silným hráčem na trhu. Podílníci společnosti provádějí 2,7 milionu prvních inseminací za rok ve vlastních chovech. Hlavní nabízená plemena jsou Holstein, Red Holstein, Fleckvieh a Braunswiss. Kromě toho nabízí společnost dalších 20 plemen skotu. Například Angler, Jersey, kombinovaná a masná plemena. Více než 1500 pracovníků podílnických organizací zajišťuje vysokou efektivitu provádění šlechtitelského programu. Pro chovatele v ČR to znamená rozšíření a zkvalitnění nabídky plemenného materiálu pro naše chovy.
Pracovníci GGI CZECH s.r.o. vám předloží ještě širší a kvalitnější nabídku plemenných býků a rádi zodpoví všechny otázky.


arrowLeft 1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight