Aktuality17. 08. 2023  holstein  Srpnové výsledky holštýnských býků v ČR
 Srpnové hodnocení opět potvrdilo dominantní vliv německého šlechtění na naši populaci. V TOP 10 genomických býků je pět synů a jeden vnuk Semina. Přidejme dva syny býka Foreman a naši červnovou novinku býka Picard a můžeme konstatovat, že devět z deseti nejlépe hodnocených býků, má v původu některého z našich plemeníků. V hodnocení prověřených býků se stále drží výborně Garido s SIH 145. V naší oficiální TOP zatím chybí pro nedostatečný počet hodnocených podniků v exteriéru. Garido je intenzivně využíván ve všech evropských populacích a stále má vysoký potenciál pro chovatele. Podrobné hodnocení našich býků najdete níže, nebo nahlédněte do našeho katalogu býků na webu, kde jsou vždy aktuální data.


16. 08. 2023  holstein  Aktualizace webových stránek
 Provedli jsme aktualizaci plemenných hodnot, v naší nabídce, u hoštýnských a red holštýnských býků podle srpnových výsledků. U mnoha býků došlo k navýšení plemenných hodnot. Dále pro vás připravujeme mnoho žhavých novinek pro podzimní období, ktré budeme postupně přidávat do našeho portfolia. 


14. 06. 2023  holstein  Červnové novinky v nabídce býků
 Aktuálně jsme rozšířili naši nabídku o tři nové špičkové plemeníky. Dva černostrakaté, Krispy a Bench a jednoho reda Mo Red. Doplňují naši nabídku o zajímavé původy z Ameriky i Evropy a mají výborné výsledky v našich výrobních podmínkách. Věříme, že vás kvalita těchto býků osloví a použijete je ve vašich stádech. Podrobnější informace níže.


1 2 3 4 5 6 7 ... arrowRight